top of page
3
אמנות האהבה אינטנסיב - סדנת עומק
 

שבעה ימים - חיים חדשים​

סמינר הדגל הבינלאומי של בית הספר לאמנות האהבה. הסמינר הזה מיועד לאנשים שמוכנים לעבור מסע טרנספורמטיבי עמוק ולשחרר בושה, אשמה ופחד ולגלות את החופש השוכן בפנים ואת מקור עוצמתם. אם אתם מוכנים לחיות עם נוכחות וערות בחיי היום יום ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלכם אז הסמינר שלנו מתאים לכם.

 

במהלך התהליך האבולוציוני שלנו שכבות של בושה, פחד ואשמה הצטברו סביב גופינו וסביב האנרגיה המינית שלנו. כוח החיים של אנשים רבים נותר חסום ומדולל על ידי דפוסי חשיבה לא מודעים הנובעים מהפרדה עמוקה בין מיניות, אהבה ונוכחות - הפיצול של רוח וחומר. בחברה של היום נשארת בעיקר אנטי-הנאה וכל המידע על יופי, כוח וחכמה של איך לכוון ולשתף את האנרגיה המינית שלנו כדי להגשים את החלומות שלנו לא נגיש וזמין עבורנו. התייחסות והכלה של הפצע הזה שנוצר בנו -חיוני לתהליך שלנו ולחזרתנו למצב של נוכחות מלאה ושלמה.

בסדנה זו אנו לומדים כיצד לשחרר את האמונות שאינן משרתות אותנו יותר ולהחזיר אלינו את החופש על ידי חיבור אל האנרגיה החזקה ביותר, אנרגיית היצירה שקיימת בתוכנו כדי להגשים את תשוקות ליבינו העמוקות.

על ידי הכלה והתמודדות עם הצללים שלנו, אנחנו יכולים לקחת בחזרה את האנרגיה האבודה אשר כלואה בפחדים שלנו ולהשתמש בה כדי להעמיק את הקשרים הפנימיים וחיצוניים שלנו. אנו נחווה את ההבדלים בין האנרגיה הגברית והנשית שלנו, נלמד כיצד לבוא איתם באיחוד מקודש בתוכנו.

התגלמות הנוכחות בחיינו, אנחנו הולכים ללמוד כיצד להתייחס לגוף הרגשי והפיזי שלנו בדרכים חדשות. כאשר אנו נמצאים מחוץ לרצף המחשבות אנו מגלים מה שוכן מעבר לסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו על חיינו. אנו יוצרים חיבור יציב לאני האמיתי שלנו. דרך האיחוד הפנימי הזה שלנו נלמד לצאת ממערכות יחסים כאוטיות עם אלו אשר אנו אוהבים ונתחבר חזרה אל איחוד אותנטי, מעצים ואוהב.

 

אנו מזמינים אתכם להגיע אל פריצת הדרך הייחודית שלכם, להגשים את מה שגורם ללב שלכם לשיר.

אלה הם חלק מהנושאים שנעסוק בהם במהלך הסדנה:

• שחרור של פחד, בושה ואשמה סביב הגוף והאנרגיה המינית.

• טכניקות מדיטציה שונות להרגיע את המיינד ולרומם את התודעה.

• כוחה של שתיקה - נגלה את המקור הפנימי.

• הצבת גבולות בריאים אל מול הבעת רצון חופשי.

• טכניקות רבות עוצמה לשחרור כאב מהגוף הפיזי שלנו ומהגוף הרגשי שלנו.

• טכניקות נשימת אש להניע את המיקוד שלנו פנימה ולתמוך בחוויות פנימיות ייחודיות.

• טכניקות תקשורת מעצימה, ברורה וסמכותית הכוללות NVC

• כיצד ליצור ולתחזק מרחב מקודש בחיינו.

• נלמד דרכים להעלות את הרטט שלנו ולהרגיש את רמת האנרגיה שלנו.

• נגלה מי אני מעבר למחשבות ואת האישיות שלי.

• מעבר מיחסים דרמטיים למערכות יחסים אותנטיות מבפנים ומבחוץ.

• נתנסה בקשר הפנימי שלנו בין גוף, לב ונפש.

• נזהה את אותם מצבים בחיינו שלך אשר מאתגרים אותנו ומאפשרים למידה וכיצד להתמודד איתם.

• מודעות לדפוסי חשיבה בסיסיים שלנו וטכניקות המלמדות כיצד לצאת מדפוסים אלו כדי לחוות את הגוף האותנטי (להיות עדים לזרימה הטבעית של גופינו).

• נלמד את אמנות האינטגרציה (אישיות בריאה בכדי לשרת את עצמי ואת העולם) דרך תהליך ההתעוררות שלי.

טרנספורמציה של המרכזים השונים שלנו:

פיזי - נוכל לצלול לתוך תבניות הגוף שלנו (הרגלים פיסיולוגיים), ריפוי עיוותים וחסימות כדי להחזיר את הזרימה הטבעית של ה-צ'י (אנרגית כוח החיים). נלמד כיצד להתחבר מחדש עם הגוף שלנו ולהקשיב לחוכמתו המולדת. נשחרר דפוסים של הערכה עצמית נמוכה ונאמץ את הייחודיות שלנו. נחגוג את המרכבה הקדושה שהיא הגוף הפיזי שלנו; נצא אל מעבר לפחד, בושה ואשמה כדי לגלות את המיניות שלנו וכוחנו הפנימי.

רגשית - נחקור מתי נסגר לנו הלב ומפעיל את הגוף הרגשי שלנו ומהם הגורמים המפעילים אותנו רגשית. מה הקשר בין תשומת לבנו לבין לב פתוח. נלמד טכניקות שונות לשחרור אנרגיה רגשית ישנה, ונגלה איך לחזור לחלל הלב הפתוח שלנו. נקבל כלים כדי להתחבר לאינטואיציה שלנו כדי לגלות מה גורם ללב שלנו לשיר.

מנטלית - אנו נברר מה מצב הרוח שלנו; האם אנחנו משתמשים במחשבות שלנו או שמא הם משתמשים בנו? נגלה כיצד לשחרר את התודעה שלנו מהזדהות עם זרם בלתי פוסק של "פטפוט" החוזר על עצמו ללא הרף. במצב של מדיטציה עמוקה נלמד מי אני מעבר למה שאני חושב. איך אני יכול לראות את דפוסי החשיבה הפנימיים שלי ולשאול את השאלות הנכונות עבור החקירה שלי. מה זה אומר נוכחות מלאה בחיים שלי?

 

רוחנית - מה היא קדושה ? איך אני יכול להתחבר למרחב הנמצא מעבר לחשיבה? מהו מקור האינטואיציה ? איך חוויה טקסית מרגישה ? איך אני יכול לצלול פנימה אל הלא נודע ולגלות את הגוף האנרגטי שלי ? מדוע אני כאן באמת?

עדויות של משתתפים באמנות האהבה בארץ ובעולם

 

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

שחר יקר,

תודה לך על תשומת הלב, הקבלה והסובלנות.

כאשר התחלנו חשבתי שהסדנה הזאת לא בשבילי אך אתה עזרת לי לראות מה נמצא מתחת להתנגדויות שלי. הצלחתי ללכת אל מעבר לביקורת שלי ולהגיע לפריצת דרך. הצלחתי לגלות על עצמי דברים שלא הייתי מודעת אליהם. באתי לכאן בחיפוש אחר סוג מסוים של סדנה על בסיס הדרך שבה אני מכירה את עצמי והשיפוט שהיה לי. אני יוצאת מהסדנה הזאת עם יותר מודעות והבנה של הגבולות, החסימות, החולשות והתשוקות שלי. כעת יש לי את המוכנות והכוונה לצעוד מעבר לפחדים שלי ולגלות מה יש מעבר לדפוסים שלי.

 

תודה רבה,

ואלריה

אמנות האהבה, ישראל 08.2014

הסדנה הייתה לי גלגל הצלה לחיים. יכולת הנגיעה שלך בדברים הכי קטנים ובסיסיים במהות האדם הייתה כל כך מדויקת. הסדנה הובילה אותי להארה והבנה פנימית בצורה שלא חוויתי מעולם. כל כך מודה על היחס האישי שלך ועל כך שהיום אני קופצת מצוקים מעבר לפחדים שלי ומגשימה את מה שהכי רציתי.

תודה רבה,

אתי טרגש

אמנות האהבה, טורקיה, 04.2015

 

שחר יקר,

"כאשר התלמיד מוכן המורה מופיע"

אני מרגישה שבורכתי לחוות את הסדנה הזאת ביחד אתך. לפני מספר שבועות הוזמנתי לארוע חברתי אצל קולגות מהעבודה ועניתי שאולי אגיע, אך התכוונתי לא להגיע כי היו לי תוכניות אחרות. ידעתי שברצוני לתת לעצמי סוף שבוע אחד רק בשבילי ולמען התפתחותי. לפני שבוע ראיתי את הסדנה שלך באתר האינטרנט של אונור. לא היה לי ספק שאני מצטרפת פרט לבדיקה של לוח השנה ושמחתי לגלות שזה יוצא בסוף השבוע הזה.

מאז היו לי מספר הזדמנויות ומספר דחפים לא להגיע לסדנה, במיוחד לאור העובדה שאף אחד במרכז לא ביקש שום התחייבות להגעה שלי פרט לשמי.

ועם זאת התגברתי על הספקות והצלחתי להגיע לסדנה.

תודה לך על כל מה שעשית בדרכך להיות מורה. תודה שדברת איתי בפתיחות וכנות. תודה על כך ששינית את מבנה הסדנה והתאמת את הסדנה לקבוצה שלנו בצורה כל כך מדויקת. תודה על כך שיצרת מרחב כל כך בטוח שבו היה לנו נוח לחקור את האנרגיות הזכריות והנקביות הקיימות בתוכנו.

 

אני ממש מאמינה בדרך הזאת. צעד אחר צעד. חלק אחריי חלק אנו יכולים לרפא את הפצעים שלנו ואת הארץ הזאת. השיטות שבהם השתמשת בסדנה הם שימושיות, יעילות ומשלבות משחקיות בתוכן. אני מודה על הזכות לפגוש חלקים בעצמי שהזנחתי וחלקים שמעולם לא פגשתי עדיין.

תודה,

דיאן

אמנות האהבה, ישראל, 02.2015

שחר היקר

 

כאן אלכס, מהסדנה האחרונה באשרם שהסתיימה אתמול. אני כותב לך אחרי שביום שבת בערב היו לי ולזוגתי אולגה, שחוותה איתי את החוויה של הימים האחרונים, שלוש שעות של נסיעה בדרך חזרה הביתה לדבר על מה שעברנו וחווינו יחד במהלך הסדנה.

אני כותב גם בשם האישה שאיתי, היות והיא אמרה דברים רבים שרק הוסיפו לתחושות שהציפו אותי. אבל בשונה ממני היא ממעטת לכתוב וכמו שראית גם לא מדברת הרבה או "סתם כך".

אז כך, ראשית תודה ענקית על שהבאת אותנו לחוות את החוויה הארוכה והעמוקה של סוף שבוע מאד מיוחד, מאד פוקח עיניים ולב, מאד לא פשוט אך באותה מידה כל כך עוצמתי וממלא בהתרגשות, באהבה ובהשלמה עם עצמך ועם הסובבים אותך. לא ידענו לפני הסדנה מה הולך להיות ולא היה לנו ניסיון קודם. לכן היו גם חששות, גם התרגשות וגם ציפייה. בכל מה שנגעת העברת אותנו דרך חוויה עמוקה, מטלטלת ונוגעת לעמקי נשמותינו וליבנו. 

יצאנו מהסדנה אנשים אחרים, ללא ספק טובים יותר, שלמים יותר ומבינים יותר כל אחד את עצמו ואת בן/בת זוגו. קיבלנו ממך, שחר, המון חיזוקים, אהבה, הקשבה, הזדהות, אחזקת מרחב, ויחס של כבוד. עשית זאת עם הלב והנשמה, ריגשת אותנו, הולכת אותנו קדימה בחיבוק ולא בדחיפה. ומאד חשוב! חשנו כל הזמן שאתה מכבד כל אחד מהמשתתפים בסדנה. ושאתה גם מורה וגם אחד מאיתנו ושאתה חווה איתנו את החוויות ועובר איתנו את שאנחנו עוברים. בשקט בבטחה אבל מתוך מעורבות ואהבה גדולה.

ובהיבט המקצועי, היתה זו סדנה שנבנתה בחוכמה, מתוך הבנה היכן לרוץ קדימה והיכן להרפות מעט, המשלבת בין ההקשבה וההפנמה לבין התנסות וחוויה אישית באופן נכון ומדויק. החברה בקבוצה היו נפלאים והאינטראקציה שנוצרה בין כולנו ושטיפחת אותה לאורך כל הסדנה, היתה נהדרת וסייעה לנו לחוש פתיחות ולקבל הרבה חיזוקים ואהבה. היו התרגשויות ורגעים קשים ועצובים אבל גם מלא התרגשות ואהבה והזדהות וקבלה. והיה עניין ודינאמיקה וכמיהה לעוד ועוד. ולמדנו והתנסנו וגילינו דברים חדשים על עצמינו ועל איך שהדברים עובדים והצצנו לתוך החדרים הסגורים במרתפי נשמותינו וראינו את השדים שבראשם של האחרים ויכולנו להזדהות איתם. ויכולנו להרגיש ולהתנסות ולתהות ולהעיז ולפעמים לשבת בצד או פשוט להגיד  "לא" ולחוש שזה בסדר כמו שלימדת אותנו.

כל שלושת ה"אני" שבתוכנו - הגוף הלב והראש אומרים לך "תודה, אנחנו אוהבים אותך". מבחינתנו הייתה זאת רק התחלה של דרך חדשה וככל שזה תלוי בנו נפגש עוד בכדי להעמיק ולהרחיב. ונשמח מאד לעשות את זה איתך. נגעת בתחומים רבים ומגוונים ונרצה לחקור אותם במחיצתך.

ללא ספק נמליץ לכל אחד שחש בתוכו צורך להתפתח, שמאוכזב או מרגיש חוסר סיפוק בחייו, לבודדים ולזוגות, לצעירים ומבוגרים, לגברים ולנשים, למי שסקרן ומוכן לחוות ולמי שהעלה כבר חלודה וישן בעמידה.

תודה רבה לך,

אולגה ואלכס

אמנות האהבה, טורקיה, 04.2015

עכשיו, אחריי סוף השבוע הזה אני רק רוצה יותר. הרבה יותר. מאוד נהנתי מהסדנה ואפילו ברגעים שהיו מאתגרים יכולתי להבין עד כמה התהליך הזה חשוב לנו. תודה לך שהסכמת לבוא לכאן ולתמוך בנו בדרך כל כך יפה ומעוררת השראה.

באהבה,

אוזגור

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

אני מרגישה כמה מעשיר זה יכול להיות כאשר אני יכולה לחיות ולחוות את האיחוד בין הראש, הרגשות והגוף. האיחוד בין כל שבעת המרכזים שיש בי. חוויתי גל של רגשות שונים מצער וחרדה לשמחה, הארה, הודייה ואהבה. זה שהתאפשר לי לחוות את כל הרגשות הללו בזמן כל כך קצר נתן לי המון כוח וחופש וקיבלתי תזכורת לגביי עולמי הפנימי העשיר והמיוחד.

 

תודה לך,

אורליה

 

אמנות האהבה, טורקיה 04.2015

 

שחר יקר,

באמנות האהבה חוויתי איך אני באמת יכולה לפתוח את ליבי ולהרגיש את החיבור בין הראש לרגש בתוכי. עם כל ההתנסויות השונות שהיו לנו אני הצלחתי לגלות צדדים שונים בתוכי ולהעמיק אל המהות האמיתית שלי. תודה לך על כך שיצרת מרחב שאיפשר לי לשחרר דברים לא טובים שסחבתי במשך זמן רב. החוויות שעברנו ישארו איתי לעד. מצפה לראותך שוב בעוד סדנה של אמנות האהבה,

בברכה, אייסון

 

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

אין צירופי מקרים. בדיוק בזמן הנכון ובמקום המדויק עם האנשים המתאימים. השילוב המדויק ביכולת שלך להיות חשוף ופגיע ולהחזיק מרחב לתהליך התפתחותי עמוק היה מיוחד מאוד. זאת לא הייתה רק סדנה, אני מרגישה שלמדנו דרך חיים חדשה. זאת התוספת המיוחדת שאתה הבאת לכאן. תודה לך. אני מלאת השראה ותקווה לעתיד,

קריסטל

אמנות האהבה, טורקיה, 04.2015

 

אני מרגישה שהייתי במקום הנכון, בזמן הנכון, למדתי את השיעורים הנכונים מהמורה הנכון.

תודה לך על שהגעת לכאן והיית כל כך נוכח בשבילי.

באהבה,

דניז

 

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

תודות לזכרי הבריא שלך שהחזיק מרחב הגוף הרגשי ההיסטרי שלי יכל להופיע ללא חשש. בתרגיל של הזכרי הבריא שנבדקה הנוכחות שלי והיכולת שלי להופיע בעולם ולהיות מעבר לשיפוט ומחשבות התרגשתי בצורה בלתי רגילה. שאלת אם אני מוכנה להופיע בשביל כל הפעמים שבני אדם לא הופיעו בנוכחות לאורך ההיסטוריה. זה נגע בשורש ההוויה שלי  בצורה כל כך עמוקה שהחלטתי שאני אופיע בשביל עצמי מעתה והלאה.

 

תודה לך על התבונה, החכמה והנוכחות החזקה שלך,

באהבה, טסי

אמנות האהבה, טורקיה, 04.2015

 

היה כל כך להיות במחיצתך. אתה תמיד היית שם בפתיחות, הקשבה ונוכחות בשבילי. הרגשתי במרחב כל כך בטוח שבו יכולתי להיחשף ולהיפתח יותר ויותר בכל רגע שעבר.

תודה רבה לך,

טרייסי

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

סדנת סוף שבוע ממש טובה בשביל ליצור הרמוניה פנימית וחיבור בין הזכרי לנקבי בתוכנו. שחר הצליח למצוא את הדרך ליצור סדנה המתאימה גם למתחילים וגם למתקדמים. אחריי 48 שעות כולנו הולכים הביתה מלאים באנרגיה.

תודה לך,

ניק

אמנות האהבה, בלגיה, 03.2015

 

אחת הסדנאות הכי טובות ואינטנסיביות שיצא לי להשתתף בה. קודם כל הרגשתי ריפוי עמוק. עם עזרתך שחר הצלחתי לחוות ריפוי לתהליך מתן הלידה של ילדתי. היה לי כאב תקוע בירכיים במשך יותר משנתיים שגרמה לכאב רגשי ופיסי ובסדנה הכאב השתחרר והרגשתי חופש. מאז אפילו השתתפתי כתומכת בלידה ויכולתי להיות בתהליך בנוכחות ואהבה ללא חרטה או כאב.

 

באמנות האהבה פגשתי את עצמי. זיהיתי את הקשר בין הראש לרגש שלי ובין האנרגיות הזכריות והנקביות בתוכי. פגשתי אנשים נפלאים וקיבלתי כלים מאוד שימושיים להתמודדות עם שאלות שבערו בי מזה זמן רב.

 

בסוף הסדנה נתתי לעצמי מספר הבטחות שממש שיפרו את חיי ואת הדרך שבה אני נעה בעולם.

תודה לך,

אליה

 

אמנות האהבה, טורקיה, 04.2015

 

וואוו, אני כל כך שמחה שבאת לטורקיה ללמד את הסדנה הנפלאה הזאת. בכל סוף השבוע יכולתי לראות את השיקופים והמראות ולצלול לתוך עצמי. תודה לך על הנוכחות הזכרית החזקה שלך והמשחקיות והתבונה הנקבית שלך שעל שילובם יכולתי בקלות לסמוך ולהתמסר.

 

תודה לך על שיצרת סדנה כל כך עוצמתית. בזכותך אני ממש מקווה שניצור כאן קהילה של אמנות האהבה בטורקיה.

המון אהבה,

דידם

 

bottom of page